Treningi

Piłka nożna

AP Marcovia Marki

Poniedziałek godz. 20:00
Wtorek godz. 20:00
Środa godz. 20:00
Czwartek godz. 20:00

AP Marcovia Marki 2003

Poniedziałek – 18:30 – 20:00 boisko Orlik ul. Stawowa
Wtorek – 18:30 – 20:00 boisko MCER
Środa – 18:30 – 20:00 boisko MCER
Czwartek – 17:00 – 18:30 boisko MCER

Zawodnicy:

Czekalski Andrzej, Blankiewicz Olek, Jabłoński Kuba, Podeszwik Kacper, Sobieraj Dominik, Karpiński Wiktor, Murawski Piotr, Pędzich Michał, Sapierzyński Matuesz, Pieczkowski Kacper, Latoszek Filip, Banasiak Kacper, Załęski Kuba, Chęciński Maciej, Olton Michał, Car Sebastian, Malinowski Robert, Czumaj Szymon, Krzyżanowski Adam

AP Marcovia Marki 2006

Poniedziałek – 20:00 – 21:30 boisko MCER
Wtorek – 18:15 – 19:45 boisko MCER
Środa - 18:15 – 19:45 boisko MCER
Czwartek – 18:30 – 20:00 boisko MCER

Zawodnicy:

Cetnar Bartosz, Talapaka Norbert, Piątkowski Łukasz, Matykiewicz Jakub, Wilkowski Bartosz, Jedliński Karol, Janiszewski Julian, Witkowski Maciej, Bronkowski Stanisław, Sosnowski Bartłomiej, Jankowski Fabian, Kapirulin Dmytro, Fedorczyk Kacper, Tomasik Bartosz

AP Marcovia Marki 2007 A

Poniedziałek - 18:30 - 20:00 boisko MCER
Wtorek - 16:45 - 18:15 boisko MCER
Czwartek - 18:30 - 20:00 boisko MCER
Piątek - 16:45 - 18:15 boisko MCER

Zawodnicy:

Banasiak Kajetan, Bławdziewicz Rafał, Bławdziewicz Tomasz, Bodecki Kamil, Brzostek Aleksander, Czapliński Fabian, Domaszczyński Franciszek, Dwórznik Maurycy, Gwóźdź Maciej, Gwóźdź Kacper, Joński Jacek, Jóźwiak Bartek, Karpiński Karol, Liberacki Marcin, Malinowski Mateusz, Masłowski Piotrek, Motyka Szymon, Paliński Kacper, Paziewski Bartek, Perucki Aleksander , Ratajczyk Adam, Richter Krystian, Rozbicki Bartek, Swaciński Jan, Szydłowski Dawid, Szymański Sebastian, Tomczyk Filip, Walkowski Krystian, Wargin Adam, Wasilewski Wojciech

 

 

AP Marcovia Marki 2007 B

Poniedziałek - 18:30 - 20:00 boisko MCER
Wtorek - 16:45 - 18:15 boisko MCER
Czwartek - 18:30 - 20:00 boisko MCER
Piątek - 16:45 - 18:15 boisko MCER

Zawodnicy:

Banasiak Kajetan, Bławdziewicz Rafał, Bławdziewicz Tomasz, Bodecki Kamil, Brzostek Aleksander, Czapliński Fabian, Domaszczyński Franciszek, Dwórznik Maurycy, Gwóźdź Maciej, Gwóźdź Kacper, Joński Jacek, Jóźwiak Bartek, Karpiński Karol, Liberacki Marcin, Malinowski Mateusz, Masłowski Piotrek, Motyka Szymon, Paliński Kacper, Paziewski Bartek, Perucki Aleksander , Ratajczyk Adam, Richter Krystian, Rozbicki Bartek, Swaciński Jan, Szydłowski Dawid, Szymański Sebastian, Tomczyk Filip, Walkowski Krystian, Wargin Adam, Wasilewski Wojciech

AP Marcovia Marki 2008 A

Poniedziałek – 18:30 – 20:00 boisko MCER
Wtorek – 16:45 – 18:15 boisko MCER
Środa - 18:30 - 20:00 boisko MCER
Czwartek – 17:00 - 18:30 boisko Orlik ul. Stawowa

Zawodnicy:

Sakiewicz Rafał, Musiał Patryk, Stempkowski Michał, Mikołajczuk Adrian, Mikołajczuk Damian, Barański Mateusz, Romanowski Maks, Romanowski Kasper, Zaręba Karol, Sobolewski Borys, Tomczyk Filip, Fedorczyk Marek Karczewski Kacper, Kmiecik Mikołaj, Szatkowski Kuba, Chrzanowski Marcel, Krasuski Szymon

AP Marcovia Marki 2008 B

Poniedziałek – 16:45 – 18:15 boisko MCER
Wtorek – 18:30 – 20:00 boisko SP2 ul. Szkolna
Czwartek - 18:30 - 20:00 boisko Orlik ul. Stawowa
Piątek - 16:45 - 18:15 boisko SP2 ul. Szkolna

Zawodnicy:

Cebulski Oliwier, Choina Kacper, Dąbrowski Marek, Grzegorzewski Olaf, Komuński Adrian, Łysiak Franciszek, Oksentowicz Kacper, Przetacki Bartosz, Ratajczyk Daniel, Rosiński Adrian, Ruliński Michał, Sak Antoni, Sobiecki Maks, Sokołowski Michał, Tokarczyk Dominik, Ziemkiewicz Bartek

AP Marcovia Marki 2009 A

.

AP Marcovia Marki 2009 B

.

AP Marcovia Marki 2010 A

.

AP Marcovia Marki 2010 B

.

AP Marcovia Marki 2011 A

.

AP Marcovia Marki 2011 B

.

AP Marcovia Marki 2011 C

.

AP Marcovia Marki 2012 A

.

AP Marcovia Marki 2012 B

.

AP Marcovia Marki 2013

.

AP Marcovia Marki 2014 A

.

AP Marcovia Marki 2014 B

.

 

AP Marcovia Marki 2015

 

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Piłka ręczna

AP Marcovia Marki 2004

Poniedziałek - 18:00 - 20:00 hala MCER
Piątek - 18:00 - 20:00 hala MCER

Zawodniczki:

Aleksandra Gralewska, Domaszczyńska Julia, Gąsiorowska Krzysztofa, Jaros Zuza, Kowalska Oliwka, Kozik Natalia, Marszałek Maja, Staroń Aleksandra, Walczuk Agnieszka, Wojda Laura, Różańska Zosia, Stępniak Kinga, Lucas Isabel, Leokadia Magda

AP Marcovia Marki 2006-2007

Poniedziałek 20:00-21:30 – hala MCER
Środa 18:30-20:00 – hala MCER
Czwartek 18:30-20:00 – hala MCER

Zawodniczki:

Chalabe Julia, Czerwińska Wiktoria, Derecka Patrycja, Dziubek Weronika, Grajewska Zuzia, Jędrzejewska Julia, Kaczmarek Julita, Kruk Kornelia, Łysiuk Anna, Malinowska Patrycja, Rosa Honorata, Wojda Oliwia, Wihan Julia, Żbikowska Julia

AP Marcovia Marki 2008-2009

Poniedziałek – 16:15 – 17:45 hala MCER
Piątek - 17:00 - 18:30 hala MCER

Zawodniczki:

Brzuzek Julia, Jasionek Maja, Rewerska Rozalia, Sulmińska Aleksandra, Szydłowska Nikola, Trzaska Gabrysia, Witkowska Zosia, Zielinska Karolina, Milik Aleksandra, Kielak Julia, Mróz Katarzyna, Oliwia Szczucka, Paciorek Izabella, Kozioł Zuzia

AP Marcovia Marki 2009-2010

Środa - 18:00 - 20:00 hala MCER
Piątek - 18:00 - 20:00 hala MCER


Zawodniczki:


Burlikowska Bianka, Dudek Gabrysia, Gryczka Wiktoria, Jakóbczyk Zuzia, Jakubowiak Martyna, Kuczyńska Mia, Marta Piskorska, Pajak Julia, Puławska Jagoda, Sawicka Agata, Sawicka Maja, Sepska Nikola, Zuchmańska Nina, Żak Aleksandra, Żak Małgorzata, Kacpura Zuzanna, Kurek Lena, Malinowska Liliana, NowomińskaBlanka, Stromecka Laura, Skrocka Kaja, Zobek Gabrysia, Chróstowska Róża, Woźniak Nicola, Waś Natalia, Onyszczuk Weronika, Gutkiewicz Aleksandra, Przybylska Alicja, Wiśniewska Zuzanna

.

.

 

Najbliższe spotkania

AP Marcovia Marki - Mazur Karczew
17 kwietnia 2021 (sobota) godz. 12:00
Marki, ul. Wspólna 40 (MCER)

Kontakt

Akademia Piłkarska Marcovia - Marki
ul. Wspólna 12
05-270 Marki

Dyrektor Sportowy
Maciej Goławski
e-mail: m.golawski@mareckieinwestycje.pl
603 325 351

Kierownik klubu
Konrad Król
e-mail: k.krol@marcovia-marki.pl
785 704 014

Sekretariat
Andrzej Wróblewski - płatności, bieżące sprawy organizacyjne
e-mail: biuro@marcovia-marki.pl
603 316 879

Koordynator sekcji piłki nożnej
Aleksander Kraśnicki
512 521 008

Koordynator sekcji piłki ręcznej dziewcząt
Małgorzata Buksakowska
605593881

Koordynator organizacyjny piłki ręcznej i cheerleadingu
Agnieszka Żołądkowicz
603319582

Numer kontaktowe dostępne w godz. 12:00-20:00

Płatności za dany miesiąc dokonujemy przelewem na poniższy numer konta:

64 1240 6003 1111 0010 4894 8011

Mareckie Inwestycje Miejskie Spółka z o.o.
ul. Wspólna 40
05-270 Marki

e-mail: biuro@marcovia-marki.pl
www: www.marcovia-marki.pl

 

 

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa