AP Marcovia Marki

Aktualności

Adrian Rowicki prowadzi Marcovię do triumfu nad Sokołem!

Adrian Rowicki prowadzi Marcovię do triumfu nad Sokołem!

Występująca w lidze okręgowej Marcovia Marki pokonała przed własną publicznością Sokół Serock 3:1 (1:0). Mecz od samego początku był bardzo wyrównany, a walka toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Gospodarze starali się zaskoczyć rywali szybkimi atakami przeprowadzanymi głównie przez dwóch skrzydłowych - Sebastiana Pękalę i Mariusza Rogalskiego. »

Kadra Marcovii na mecz z Burzą Pilawa

Kadra Marcovii na mecz z Burzą Pilawa

W najbliższą sobotę 1 września Marcovia zmierzy się na wyjeździe z Burzą Pilawa. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11:00 na boisku przy ul. Spacerowej 5 w Pilawie. Zbiórka dla zawodników o godz. 8:00 na Marcovii. W rozwinięciu przedstawiamy kadrę meczową. »

Porażka z rezerwami Świtu i wygrana z dwójką Legionovii

Porażka z rezerwami Świtu i wygrana z dwójką Legionovii

Marcovia rozegrała kolejne dwa ligowe spotkania. Najpierw nasz zespół poniósł dotkliwą porażkę z rezerwami Świtu Nowy Dwór Mazowiecki (0:5) a następnie rozgromił drugą drużynę Legionovii Legionowo (6:1). Na listę strzelców wpisali się Mateusz Trąbiński (2), Bartłomiej Świniarski (2), Patryk Kostrzanowski i Mikołaj Firek. Teraz przed naszymi zawodnikami wyjazdowy mecz z Burzą Pilawa.   »

Marcovia przegrała z Okęciem i odpadła z Pucharu Polski

Marcovia przegrała z Okęciem i odpadła z Pucharu Polski

Pierwszy zespół Marcovii zakończył zmagania w okręgowym Pucharze Polski. Podopieczni Macieja Wesołowskiego przegrali na wyjeździe z Okęciem Warszawa 1:4 i mogą się skupić tylko i wyłącznie na ligowej rywalizacji. Jedyne trafienie dla Marcovii zanotował Adrian Rowicki. »

Kadra Marcovii na pucharowy mecz z Okęciem Warszawa

Kadra Marcovii na pucharowy mecz z Okęciem Warszawa

22 sierpnia Marcovia rozegra mecz w ramach II rundy okręgowego Pucharu Polski. Podopieczni Macieja Wesołowskiego zmierzą się na wyjeździe z Okęciem Warszawa. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00. Zbiórka dla zawodników o godz. 16:15 na stadionie Okęcia przy ul. Radarowej 1. W rozwinięciu przedstawiamy kadrę meczową. »

Mikołaj Firek zawodnikiem Marcovii!

Mikołaj Firek zawodnikiem Marcovii!

W meczu z Mazurem Radzymin w barwach Marcovii zadebiutował Mikołaj Firek. Zawodnik ten został pozyskany z Warszawskiej APN. Wcześniej występował w juniorach Polonii Warszawa. W naszym zespole będzie występował z numerem 15. »

W II rundzie okręgowego Pucharu Polski z Okęciem Warszawa!

W II rundzie okręgowego Pucharu Polski z Okęciem Warszawa!

W II rundzie okręgowego Pucharu Polski Marcovia zmierzy się z Okęciem Warszawa. Wyjazdowe spotkanie zostanie rozegrane w najbliższą środę 22 sierpnia. 15 sierpnia z rozgrywkami pożegnały się nasze rezerwy, które uległy Wichrowi II Kobyłka. Do następnej rundy awansowali natomiast podopieczni Arkadiusza Kostrzębskiego z rocznika 2000/2001, którzy pokonali Farmację Tarchomin 4:1. »

Kadra Marcovii na mecz z rezerwami Świtu Nowy Dwór Mazowiecki

Kadra Marcovii na mecz z rezerwami Świtu Nowy Dwór Mazowiecki

W najbliższą niedzielę 19 sierpnia Marcovia rozegra kolejny mecz ligowy. Tym razem podopieczni Macieja Wesołowskiego zmierzą się na wyjeździe z rezerwami Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13:30. Zbiórka dla zawodników o godz. 11:00 na stadionie Marcovii. W rozwinięciu przedstawiamy kadrę meczową.  »

Marcovia zremisowała z Mazurem Radzymin

Marcovia zremisowała z Mazurem Radzymin

Remisem 1:1 zakończyło się derbowe spotkanie Marcovii z Mazurem Radzymin. Trzeba uczciwie przyznać, że goście stworzyli więcej dogodnych okazji. Tym bardziej trzeba zatem szanować wywalczony cenny punkt. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Adrian Rowicki. W kolejnym meczu zmierzymy się z rezerwami Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Skład Marcovii w rozwinięciu. »

Mecz z Mazurem Radzymin w Ząbkach!

Mecz z Mazurem Radzymin w Ząbkach!

W najbliższą środę 15 sierpnia Marcovia rozegra kolejny mecz ligowy! Tym razem przeciwnikiem zespołu Macieja Wesołowskiego będzie powracający do ligi okręgowej Mazur Radzymin. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00 na boisku w Ząbkach przy ul. Słowackiego 21. Nasz zespół będzie pełnił rolę gospodarza tego derbowego pojedynku. »

Marcovia pokonała Amur Wilga 3:0!

Marcovia pokonała Amur Wilga 3:0!

Pierwszy zespół Marcovii udanie zainaugurował sezon 2018/2019. Podopieczni Macieja Wesołowskiego pokonali bowiem Amur Wilga 3:0. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Świniarski. Premierowe trafienie w barwach Marcovii zaliczył z kolei Mateusz Trąbiński. Oprócz niego szansę debiutu otrzymał również Patryk Kostrzanowski. »

Kadra Marcovii na mecz z Amurem Wilga

Kadra Marcovii na mecz z Amurem Wilga

W najbliższą niedzielę 12 sierpnia pierwszy zespół Marcovii rozpocznie zmagania w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019. Nasz zespół w inauguracyjnej kolejce zmierzy się na wyjeździe z Amurem Wilga. Początek spotkania o godz. 17:00. Zbiórka dla zawodników o 13:30 na naszym stadionie. W rozwinięciu przedstawiamy meczową "osiemnastkę". »

«
»

 

Kontakt

Akademia Piłkarska Marcovia - Marki
ul. Wspólna 12
05-270 Marki

Dyrektor zarządzający
Paweł Rękas - sprawy związane z zarządzaniem klubem (administracyjno-finansowe)
e-mail: p.rekas@marcovia-marki.pl
603 154 725

Kierownik klubu
Konrad Król - bieżące sprawy organizacyjne (mecze, boiska, sprzęt sportowy, itp.)
e-mail: k.krol@marcovia-marki.pl
785 704 014

Sekretariat
Andrzej Wróblewski - płatności, bieżące sprawy organizacyjne
e-mail: biuro@marcovia-marki.pl
515 072 215

Koordynator sekcji piłki nożnej
Aleksander Kraśnicki
603 154 715

Koordynator sekcji piłki ręcznej dziewcząt
Małgorzata Buksakowska
605593881

Numer kontaktowe dostępne w godz. 12:00-20:00

Płatności za dany miesiąc dokonujemy przelewem na poniższy numer konta:

64 1240 6003 1111 0010 4894 8011

Mareckie Inwestycje Miejskie Spółka z o.o.
ul. Kościuszki 46 A
05-270 Marki

e-mail: biuro@marcovia-marki.pl
www: www.marcovia-marki.pl

 

 

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa