Raport meczowy z obozu grupy "żółtej" rocznika 2005

Podopieczni trenera Szymona Mogielnickiego rozegrali w ostatnim czasie 3 mecze ligowe. W rozwinięciu znajduje się krótki opis z każdego spotkania.

W ostatnich 8 dniach rozegraliśmy 3 spotkania ligowe.
18 maja naszym przeciwnikiem była Rządza Załubice. Wygraliśmy 6:5, ale musimy pamietać, że cały czas trzeba być skoncentrowanym od pierwszej do ostatniej minuty.

22 maja pojechaliśmy w mocno osłabionym składzie do Łomianek. Po pierwszej przespanej przez nas kwarcie przegrywaliśmy 4:0. Na drugą kwartę wyszliśmy bardziej zmotywowani i z każdą akcją grało się łatwiej. Zaowocowało to strzeleniem 3 bramek. Mieliśmy okazje do strzelenia jeszcze kilku bramek lecz nie potrafiliśmy tego wykorzystać. Gratulujemy wygranej naszym przeciwnikom.

25 maja o godzinie 18.30 przy ul. Stawowej (orlik) podejmowaliśmy drużynę z Józefowa. Mecz od początku mógł się podobać. Obydwie drużyny próbowały grać piłką. Po jednej jak i drugiej stronie mogliśmy zobaczyć kilka ciekawych zagrań. Cieszy mnie bardzo fakt, że stałe fragmenty gry, które ćwiczyliśmy na treningach zostały rozegrane w meczu. Mecz zakończył się wynikiem 6:5 dla drużyny przyjezdnej. Pogoni Józefów gratulujemy wygranej!

Dyrektor zarządzający
Paweł Rękas - sprawy związane z zarządzaniem klubem (administracyjno-finansowe)
e-mail: p.rekas@marcovia-marki.pl
603 154 725

Kierownik klubu
Konrad Król - bieżące sprawy organizacyjne (mecze, boiska, sprzęt sportowy, itp.)
e-mail: k.krol@marcovia-marki.pl