Minimalna porażka rocznika 2004 z Dolcanem Ząbki

Minimalna porażka rocznika 2004 z Dolcanem Ząbki

Podopieczni Łukasza Zalewskiego z rocznika 2004 przegrali z Dolcanem Ząbki 0:1. Nasi zawodnicy mogą być jednak zadowoleni z tego co zaprezentowali w derbowym pojedynku.  

 

 Relacja trenera Łukasza Zalewskiego:

W minioną niedzielę nasz zespół młodzików rozegrał mecz z sąsiadami z Ząbek. Super mecz! Najlepszy mecz w tym roku. Pewnie niektórzy kibice będą mieli odmienne zdanie, ae tak to był najlepszy mecz chłopców w tym roku. Zawodnicy na poziomie U-12 wykonali 90% założonych im przed meczem przez Trenera zadań. Nie podpalali się biegając byle gdzie a konsekwentnie realizowali założony plan. Taki zespół chcę widzieć, pełen wiary w to co robi, pełen zaufania, że to co robi jest dobre dla zespołu, pełen zaangażowania, walczący jeden za drugiego.
Brawo chłopaki!!! Praca, praca, praca i jeszcze raz praca nad detalami piłkarskiego rzemiosła a na pewno piłka nożna będzie sprawiała wam coraz więcej przyjemności. Na wyróżnienie zasługują wszyscy. Zaczynając od bramkarzy Sikorski i Kiryluk wybronili kilka trudnych strzałów zachowując się bardzo pewnie w bramce. Nasi obrońcy poczynając od Michasia Boczonia, Dominika Sobieraja, Filipa Glenia a kończąc na Dawidzie Jędrychu wykonali w tym meczu kawał ciężkiej pracy. Linia pomocy w tym meczu miała bardzo ciężkie zadanie z którego wywiązała się na dobry plus. Wiele pracy w defensywie włożyli Kopański, Chaciński, Chęciński, Ściechowicz oraz Kryszkiewicz Gracjan który na luzie raz po raz mijał zawodników lewą flanką. Bardzo dużo piłek otwierających zagrywali nasi pomocnicy niestety wiele niecelnych choć naprawdę kreatywnych. Nabiegali się także napastnicy. Stworzyliśmy wiele sytuacji bramkowych. Wiele piłek prostopadłych dochodziło do Lisa czy Rymuzy. Zabrakło nam szczęścia w wykończeniu dogodnych sytuacji. Zaangażowanie całej drużyny było bardzo duże. Zawodnikom którzy nie weszli na boisko: Masłowski, Grabowski, Kryszkiewicz wielkie brawa za wsparcie kolegów !!!na was tez przyjdzie czas. Dalej uczymy się piłkarskiego rzemiosła.

 

Kontakt

Akademia Piłkarska Marcovia - Marki
ul. Wspólna 12
05-270 Marki

Dyrektor zarządzający
Paweł Rękas - sprawy związane z zarządzaniem klubem (administracyjno-finansowe)
e-mail: p.rekas@marcovia-marki.pl
603 154 725

Kierownik klubu
Konrad Król - bieżące sprawy organizacyjne (mecze, boiska, sprzęt sportowy, itp.)
e-mail: k.krol@marcovia-marki.pl
608 098 666

Sekretariat
Andrzej Wróblewski - płatności, bieżące sprawy organizacyjne
e-mail: biuro@marcovia-marki.pl
515 072 215

Koordynator sekcji piłki nożnej
Aleksander Kraśnicki
603 154 715

Koordynator sekcji piłki ręcznej dziewcząt
Małgorzata Buksakowska
605593881

Numer kontaktowe dostępne w godz. 12:00-20:00

Płatności za dany miesiąc dokonujemy przelewem na poniższy numer konta:

64 1240 6003 1111 0010 4894 8011

Mareckie Inwestycje Miejskie Spółka z o.o.
ul. Kościuszki 46 A
05-270 Marki

e-mail: biuro@marcovia-marki.pl
www: www.marcovia-marki.pl

 

 

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa