Podopieczni Szymona Mogielnickiego pokonali KS Łomianki 5:4

Zawodnicy z grupy żółtej rocznika 2005 po ciężkim meczu pokonali KS II Łomianki 5:4. Bardzo dobre zawody rozegrał Oskar Sułkowski (na zdjęciu, na pierwszym planie), który aż trzykrotnie wpisał się na listę strzelców. W rozwinięciu znajduje się relacja trenera Mogielnickiego.

Relacja trenera Szymona Mogielnickiego z meczu rocznika 2005

W sobotę (9 kwietnia) przy ul. Stawowej rozegraliśmy 2 kolejkę spotkań rundy wiosennej. Przeciwnikiem był klub KS Łomianki II. Od pierwszej minuty przejęliśmy inicjatywę i stwarzaliśmy liczne zagrożenia pod bramką przeciwnika lecz piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki. Bardzo dobrze w bramce spisywał się bowiem bramkarz "gości". Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 0:0. Druga kwarta była podobna do pierwszej, ale to rywale wyszli na prowadzenie. Po błędzie naszych obrońców w kryciu piłkę do siatki skierował zawodnik Łomianek i po drugiej kwarcie przegrywaliśmy 0:1. Pierwsze minuty trzeciej kwarty należały do drużyny przyjezdnej, która po kontrze podwyższyła prowadzenie na 2:0. Nie spuściliśmy głowy w dół i dalej goniliśmy niekorzystny dla nas wynik. Determinacja oraz zaangażowanie każdego zawodnika opłaciło się pod koniec trzeciej kwarty. W ostatnich minutach zdołaliśmy zdobyć bowiem aż 4 bramki. Ostatnia kwarta zaczęła się dla nas jednak bardzo źle ponieważ przeciwnik zdobył bramkę kontaktową i w notesie sędziego widniał wynik 4:3. Na szczęście szybko strzeliliśmy na 5:3. Ostatnią bramkę w meczu zdobyli goście i po końcowym gwizdku sędziego mogliśmy cieszyć się z wygranej. Wynik 5:4.
Chłopcy zasługują na brawa za walkę do ostatniej minuty. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Oskar Sułkowski (na zdjęciu na pierwszym planie), który strzelił 3 bramki oraz wygrał wiele pojedynków "jeden na jeden" . Drużynie z Łomianek życzymy powodzenia w następnych spotkaniach.

Trener Szymon Mogielnicki

Kontakt

Akademia Piłkarska Marcovia - Marki
ul. Wspólna 12
05-270 Marki

Dyrektor zarządzający
Paweł Rękas - sprawy związane z zarządzaniem klubem (administracyjno-finansowe)
e-mail: p.rekas@marcovia-marki.pl
603 154 725

Kierownik klubu
Konrad Król - bieżące sprawy organizacyjne (mecze, boiska, sprzęt sportowy, itp.)
e-mail: k.krol@marcovia-marki.pl