Porażka Marcovii z Escolą Varsovia

Porażka Marcovii z Escolą Varsovia

Pierwszy zespół Marcovii w dalszym ciągu zwycięstwa przeplata porażkami. Tym razem po bardzo dobrym meczu w Wieliszewie nadeszła domowa porażka z Escolą Varsovia. Podopieczni Konrada Kucharczyka mogli objąć prowadzenie już w 3 minucie spotkania gdy przed szansą wpisania się na listę strzelców stanął Marcin Rojek. Niestety jego uderzenie lewą nogą zostało zatrzymane przez golkipera gości.

Chwilę później jeszcze lepszej okazji nie wykorzystał Patryk Czajka. Napastnik Marcovii w jednej akcji dwukrotnie mógł oddać strzał na bramkę Escoli ale jego zabawa z obrońcą zakończyła się ostatecznie fiaskiem. Problemów ze skutecznością nie mieli za to przeciwnicy, którzy w 8 minucie po uderzeniu z dystansu objęli prowadzenie. Marcovia mogła szybko doprowadzić do wyrównania, ale kolejną "setkę" zmarnował Czajka.

W drugiej części spotkania, podobnie jak w pierwszej, Escola prowadziła grę. Nasz zespół starał się groźnie kontratakować, ale w kluczowych momentach brakowało dokładności. Zarówno goście jak i gospodarze stworzyli sobie kilka dogodnych okazji, ale wynik nie ulegał zmianie aż do 79 minuty. To właśnie wtedy najprzytomniej w polu karnym Escoli zachował się Patryk Czajka, który mocnym uderzeniem doprowadził do remisu. Niestety na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry Dariusz Piwowarek sfaulował w polu karnym zawodnika z Warszawy i po chwili Mateusz Cichawa musiał wyciągać piłkę z siatki. Na domiar złego w doliczonym czasie Escola podwyższyła wynik na 3:1.

To był kolejny mecz, w którym zawodząca skuteczność zemściła się w najgorszy sposób. Do końca sezonu pozostały już tylko dwa spotkania - z AGAPE Białołęka (dom) i Olimpią Warszawa (wyjazd). Obydwa pojedynki nie będą należały do tych z gatunku łatwych i przyjemnych. O punkty będzie bardzo ciężko, ale miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy zakończą wiosnę w zdecydowanie lepszych nastrojach niż po meczu z Escolą.

Skład Marcovii:
Bestry (60' Cichawa) - Żmuda, Piwowarek, Dąbrowski, Kosiorek - Kublik (75' Dałek), Piekarz, Dalba (65' Sieczko), Dulat, Rojek - Czajka

Trener: Konrad Kucharczyk

 

Kontakt

Akademia Piłkarska Marcovia - Marki
ul. Wspólna 12
05-270 Marki

Dyrektor zarządzający
Paweł Rękas - sprawy związane z zarządzaniem klubem (administracyjno-finansowe)
e-mail: p.rekas@marcovia-marki.pl
603 154 725

Kierownik klubu
Konrad Król
e-mail: k.krol@marcovia-marki.pl
608 098 666

Sekretariat
Andrzej Wróblewski - płatności, bieżące sprawy organizacyjne
e-mail: biuro@marcovia-marki.pl
515 072 215

Koordynator sekcji piłki nożnej
Aleksander Kraśnicki
512 521 008

Koordynator sekcji piłki ręcznej dziewcząt
Małgorzata Buksakowska
605593881

Numer kontaktowe dostępne w godz. 12:00-20:00

Płatności za dany miesiąc dokonujemy przelewem na poniższy numer konta:

64 1240 6003 1111 0010 4894 8011

Mareckie Inwestycje Miejskie Spółka z o.o.
ul. Kościuszki 46 A
05-270 Marki

e-mail: biuro@marcovia-marki.pl
www: www.marcovia-marki.pl

 

 

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa