Grupa żółta rocznika 2008 rozegrała pierwszy mecz ligowy

Akademia Piłkarska Marcovia Marki grupa "żółta" rocznika 2008 ma za sobą pierwszy mecz ligowy. Rywalem naszych zawodników byli gracze Dolcanu Ząbki. Pierwsza i druga kwarta była lepsza w wykonaniu naszych zawodników czego efektem był wynik 4:3 na naszą korzyść. Niestety trzecią kwartę przespaliśmy przez co straciliśmy 3 bramki i tak naprawdę przez to ostatecznie odnotowaliśmy porażkę.

Pomeczowa wypowiedź trenera Damiana Pacuszki:
Takie mecze bolą chyba najbardziej ponieważ przeciwnik dzięki naszej dobrej postawie był w zasięgu ręki. Cieszy mimo wszystko gra gdyż tak na prawdę trzy kwarty zagraliśmy na dobrym poziomie. Zabrakło troszkę konsekwencji, ale miejmy nadzieję, że dzięki temu będziemy silniejsi i mądrzejsi w kolejnych starciach. Chłopcy solidnie trenują i cieszy moje oko ich postęp a to najważniejsze.

"Pamiętajcie chłopcy potraficie grać w piłkę. Ja w Was wierzę i wy też musicie w to wierzyć. Wszystko w waszych głowach i nogach. Mimo szczerych chęci nie wyjdę na boisko i nie zagram za was. Wiara w siebie i swoje umiejętności. Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą".

Dyrektor zarządzający
Paweł Rękas - sprawy związane z zarządzaniem klubem (administracyjno-finansowe)
e-mail: p.rekas@marcovia-marki.pl
603 154 725

Kierownik klubu
Konrad Król - bieżące sprawy organizacyjne (mecze, boiska, sprzęt sportowy, itp.)
e-mail: k.krol@marcovia-marki.pl