Zawodnicy z grupy żółtej rocznika 2008 rozpoczęli ligową grę

Zawodnicy z grupy żółtej rocznika 2008 rozpoczęli ligową grę

Podopieczni trenera Damiana Pacuszki z grupy żółtej rocznika 2008 mają za sobą dwa mecze ligowe. W pierwszym pojedynku ligowym zmierzyliśmy się z Huraganem Wołomin gdzie ponieśliśmy porażkę 2:11. Ewidentnie chłopców zjadła trema przed ich pierwszym ligowym meczem w życiu. Chłopcy tego dnia wyszli na boisko wystraszeni. Stres wygrał.


Gratulacje dla lepiej grających tego dnia chłopców z Wołomina - szacunek!
Bramki: Stempkowski 1x, Szczęsny 1x

W drugim meczu ligowym gościliśmy na orliku przy ulicy Stawowej Wicher Kobyłka. Mecz zakończył się wynikiem 9:0 na naszą korzyść. Od początku meczu widać było zdecydowaną przewagę naszych zawodników. Chłopcy dobrze weszli w mecz czego efektem była szybko strzelona bramka przez Szymona Szczęsnego. Efektem strzelonej bramki w naszej drużynie pojawił się większy spokój, pewność siebie i coraz bardziej agresywna gra na połowie przeciwnika. Od tyłu dobrze dyrygował zespołem bramkarz Oskar Szczepanowski.
Bramki: Kostro 1x, Łysiak 2x , Romanowski Maksymilian 1x, Rębalski 1x, Szczęsny 2x, bramka samobójcza 1x, Rokicki 1x

Podsumowując brawa dla chłopców przede wszystkim za grę. Wyszli na boisko i w większym stopniu pokazali swoje umiejętności. Kilka fajnych składnych akcji, które zakończyły się golem lub strzałem na bramkę napawa optymizmem. Sporo wygranych pojedynków jeden na jeden jest kolejnym dowodem, że idziemy w dobrym kierunku patrząc pozytywnie w poczynania chłopców na przyszłość. Oczywiście błędy były i będą ale z meczu na mecz mam nadzieję, że wspólnie będziemy wyciągać z nich wnioski. Pierwszą lekcje pokory mamy za sobą z Wołomina. Takie spotkania też niestety są wpisane w piękny zawód "piłkarza" :)

W meczach wzięli udział:
Oskar Szczepanowski, Kuba Krzywda, Maksymilian Romanowski, Kasper Romanowski, Michał Stempkowski , Szymon Szczęsny, Aleksy Kostro, Franciszek Łysiak, Maks Rokicki, Kacper Choina, Bruno Rębalski, Oliwier Cebulski, Kacper Oksentowicz.

Grupa czerwona rocznika 2008 także ma się dobrze. Frekwencja na treningu jest zadawalająca. Chłopcy powoli nabierają większej dyscypliny co przekłada się na większą jakość treningu. Atmosfera podczas zajęć jest bardzo wesoła, czasami aż za bardzo…..
Generalnie progres u zawodników systematycznie trenujących powoli zaczyna być zauważalny - widać komu bardziej zależy a niestety komu mniej. Chęci są i oby tak dalej. Mam nadzieję, że najbliższe pół roku spowoduje iż chłopcy nabiorą większej świadomości po co przychodzą na zajęcia i czego od nich oczekują.

Trener Damian Pacuszka

Galeria

fot. 1

 

Kontakt

Akademia Piłkarska Marcovia - Marki
ul. Wspólna 12
05-270 Marki

Dyrektor zarządzający
Paweł Rękas - sprawy związane z zarządzaniem klubem (administracyjno-finansowe)
e-mail: p.rekas@marcovia-marki.pl
603 154 725

Kierownik klubu
Konrad Król - bieżące sprawy organizacyjne (mecze, boiska, sprzęt sportowy, itp.)
e-mail: k.krol@marcovia-marki.pl
608 098 666

Sekretariat
Andrzej Wróblewski - płatności, bieżące sprawy organizacyjne
e-mail: biuro@marcovia-marki.pl
515 072 215

Koordynator sekcji piłki nożnej
Aleksander Kraśnicki
603 154 715

Koordynator sekcji piłki ręcznej dziewcząt
Małgorzata Buksakowska
605593881

Numer kontaktowe dostępne w godz. 12:00-20:00

Płatności za dany miesiąc dokonujemy przelewem na poniższy numer konta:

64 1240 6003 1111 0010 4894 8011

Mareckie Inwestycje Miejskie Spółka z o.o.
ul. Kościuszki 46 A
05-270 Marki

e-mail: biuro@marcovia-marki.pl
www: www.marcovia-marki.pl

 

 

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa