Grupa zielona rocznika 2006 zakończyła zimowe zmagania

Grupa zielona rocznika 2006 zakończyła zimowe zmagania

Rocznik 2006 zakończył niedawno zmagania w Lidze Zimowej gdzie zaproszone były tylko zespoły z czołówki okręgu warszawskiego. Nasza drużyna zajęła 3 miejsce potwierdzając, że jeśli mijają nas tylko kontuzje to jesteśmy jednym z lepszych zespołów.Poniżej krótki opis każdego meczu:


1 kolejka
Talent Warszawa – Marcovia Marki 2:3
Wszyscy typowali, że spotkanie zakończy się wysoką wygraną Marcovii. Okazało się, że teoretycznie najniżej notowany rywal postawił bardzo trudne warunki. Przede wszystkim główną rolę odegrało zlekceważenie przeciwnika.

2 kolejka
Marcovia Marki – SEMP Ursynów 5:0
Głównym wątkiem tego meczu był powrót po prawie 4 miesięcznej absencji Karola Kosiorka. Mimo tak długiej przerwy widoczny był głód gry, który znacznie pomógł kolegom z drużyny odnieść zwycięstwo. Nasza drużyna w bardzo dobrym stylu odniosła przekonywujące zwycięstwo.

3 kolejka
Marcovia Marki – Chlebnia 9:1
Spotkanie zespołem, który rok wcześniej wygrał Turniej Halowy, w którym Marcovia była gospodarzem. Beniaminek pierwszej ligi ostatecznie odniósł wysoką porażkę z naszą drużyną.

4 kolejka
Kosa Konstancin – Marcovia Marki 2:1
Mecz stał na wysokim poziomie pod kątem zaangażowania ze strony obu drużyn. Pod kątem piłkarskim wyglądało to już nieco gorzej. Ostatecznie ulegamy przeciwnikowi, który zdobywa bramki w pierwszej części spotkania. Druga część to pościg za korzystnym wynikiem. Niestety nie pomógł sędzia, który zakończył mecz w momencie faulu na naszym zawodniku przed samym polem karnym. Szkoda gdyż mamy od tego stałego fragmentu specjalistę.

5 kolejka
Marcovia Marki – Znicz Pruszków 1:8
Oddanie meczu bez walki. Zawodnicy Znicza zademonstrowali ogromne umiejętności sportowe. Nasza drużyna natomiast myślami chyba była jeszcze w łóżku… Było to zdecydowanie wylanie zimnego kubła na głowy naszych zawodników.

6 kolejka
Mińsk Maz. – Marcovia Marki 1:6
Po zimnym prysznicu ze Zniczem wracamy na właściwe tory i wygrywamy spotkanie w przekonywujący sposób z Mińskiem Mazowieckim

7 kolejka
Marcovia Marki – Zwar Warszawa 3:1
Rywal ligowy, który pogrążył nas w ostatnim spotkaniu 7:2. W tym meczu to my jednak byliśmy stroną dominującą. I mimo wielu okazji strzelamy tylko (albo aż) 3 gole pokazując, że spotkanie z jesieni był zwykłym „gorszym dniem”.

8 kolejka
Marcovia Marki – Drukarz Warszawa 3:2
Spotkanie pod napięciem. Duża ilość fauli ze strony obydwu drużyn skutkowała licznymi przerwami w meczu. Mimo wyrównanego spotkania odnosimy zwycięstwo nad zespołem z Warszawy.

9 kolejka
Marcovia Marki – Polonia Warszawa 10:5
Wynik hokejowy. Gra w stylu Kamikadze. Ciekawostką w spotkaniu były 3 rzuty karne (słuszne) podyktowane dla zespołu Polonii już w pierwszych 10 minutach. Ostatecznie jednak bardzo wysoka skuteczność naszych zawodników w ataku pozwoliła odnieść zwycięstwo.

Podsumowując chłopcy zagrali bardzo dobrze w całej edycji i tylko mecz ze Zniczem Pruszków jest znaczną rysą na pucharze za 3 miejsce.

Ze sportowym pozdrowieniem trener Konrad Podeszwik

 

Najbliższe spotkania

AP Marcovia Marki - Okęcie Warszawa
8 sierpnia 2020 (sobota) godz. 15:30
Marki, Wspólna 12

Kontakt

Akademia Piłkarska Marcovia - Marki
ul. Wspólna 12
05-270 Marki

Kierownik klubu
Konrad Król
e-mail: k.krol@marcovia-marki.pl
608 098 666

Sekretariat
Andrzej Wróblewski - płatności, bieżące sprawy organizacyjne
e-mail: biuro@marcovia-marki.pl
515 072 215

Koordynator sekcji piłki nożnej
Aleksander Kraśnicki
512 521 008

Koordynator sekcji piłki ręcznej dziewcząt
Małgorzata Buksakowska
605593881

Numer kontaktowe dostępne w godz. 12:00-20:00

Płatności za dany miesiąc dokonujemy przelewem na poniższy numer konta:

64 1240 6003 1111 0010 4894 8011

Mareckie Inwestycje Miejskie Spółka z o.o.
ul. Kościuszki 46 A
05-270 Marki

e-mail: biuro@marcovia-marki.pl
www: www.marcovia-marki.pl

 

 

ACTIVENET - projektowanie stron internetowych - Marki, Warszawa